VII edycja Konkursu Filmów Jednominutowych „Refleks;ja”

To 𝗩𝗜𝗜 𝗲𝗱𝘆𝗰𝗷𝗮 uczelnianej Refleksji!
Zapraszamy wszystkich utalentowanych młodych filmowców do wzięcia udziału w tegorocznej edycji Festiwalu Filmów Jednominutowych!

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU FILMÓW JEDNOMINUTOWYCH TRWAJĄ!

Jeśli zastanawiacie się czym jest Refleksja? To już spieszymy z odpowiedzią!
Refleks;ja, czyli Ja i moja Refleksja. Konkurs ma na celu skłonienie uczestników konkursu do refleksji nad sobą, innymi ludźmi i czasami, w których żyjemy. Dzięki waszym pracą stworzymy „kronikę pokolenia”. Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy: refleksja2022@gmail.com

Konkurs ma formę otwartą: uczestnikiem zostać może każda osoba, która zechce przygotować pracę spełniającą warunki konkursu i zgłosi ją w wyznaczonym terminie.
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 𝟬𝟳.𝟬𝟱.𝟮𝟬𝟮𝟯 – nie czekaj i zgłoś się już dziś!

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi: 12.05.2023, 17:30-21:00 w CFUG
Regulamin: https://bit.ly/41CF1GV

𝗪𝘆𝗺𝗮𝗴𝗮𝗻𝗶𝗮 𝘁𝗲𝗰𝗵𝗻𝗶𝗰𝘇𝗻𝗲 𝗶 𝗶𝗹𝗰𝗶𝗼𝘄𝗲:

▪️ dla prac audiowizualnych: format mp4 i mov, czas trwania 56-68’, jeśli prędkość odtwarzania będzie przekraczała 24 klatki na sekundę, zostanie ona zmniejszona do tej wartości (ograniczenie projektora kinowego). Autor może zgłosić jedną pracę audiowizualną.
▪️ dla prac społecznościowych (TikTok): czas trwania 30-60’; oznaczenie filmu konkursowego na TikToku hasztagiem #festiwalrefleksja oraz oznaczenie festiwalu za pomocą wzmianki @refleksja_2023 𝗨𝗪𝗔𝗚𝗔! Profil nie może być prywatny i musi umożliwiać pobieranie filmów. Autor może zgłosić nie więcej niż dwie prace społecznościowe.

𝗢𝗥𝗚𝗔𝗡𝗜𝗭𝗔𝗧𝗢𝗥𝗭𝗬:

Studenci II roku studiów dziennych/zaocznych Produkcji Form Audiowizualnych na UG
Uniwersytet Gdański – Wydział Filologiczny
Centrum Filmowe Uniwersytetu Gdańskiego im. Andrzeja Wajdy