Wypożyczanie sprzętu filmowego

Procedura wypożyczania sprzętu filmowego

w Centrum Filmowym Uniwersytetu Gdańskiego im. Andrzeja Wajdy

1. Należy wypełnić formularz wypożyczenia (Załącznik nr 1) i przesłać go w formie elektronicznej na adres: centrum.filmowe@ug.edu.pl. Pamiętaj, aby dokładnie opisać cel wypożyczenia oraz wpisać daty planowanego użytkowania sprzętu. Listę dostępnego sprzętu znajdziesz na dole strony.

2. Po wpłynięciu formularza sprawdzamy, czy podane daty są wolne i istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Jeśli tak, napiszemy do Ciebie wiadomość mailową w sprawie umówienia się na odbiór, jeśli nie, zaproponujemy inne dostępne daty w najbliższym czasie.

3. Po umówieniu się na odbiór sprzętu spotykamy się w biurze Centrum Filmowego UG (pokój 4.42 na IV piętrze Biblioteki Głównej UG). Na miejscu wypełniamy kartę wypożyczenia (do wglądu na dole strony, nie musisz jej drukować, egzemplarze są przygotowane na miejscu), na której wpisujesz swoje imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Jeśli wypożyczacie sprzęt filmowy większą grupą, jedna osoba z Was musi zobowiązać się do podania swoich danych na karcie wypożyczenia. Potwierdzamy wtedy również termin oddania sprzętu.

4. Zabierasz sprzęt i z najwyższą czułością tworzysz arcydzieło.

5. W umówionym wcześniej terminie spotykamy się znów w biurze Centrum Filmowego w celu oddania sprzętu. Jeśli wszystko jest okej, podpisujesz wypełnianą wcześniej przez Ciebie kartę wypożyczenia swoim nazwiskiem potwierdzając, że sprzęt oddany jest bez uszkodzeń. Jeśli w trakcie użytkowania wydarzyło się coś niespodziewanego, spisujemy na miejscu protokół szkody.

6. Cieszysz się stworzonym filmem i czekasz na jego premierę w CF UG!

Sprzęt filmowy CF UG może wypożyczyć każdy student kierunków: Wiedza o Filmie i Kulturze Audiowizualnej oraz Produkcja Form Audiowizualnych, w celu realizacji filmów dyplomowych oraz innych filmów związanych z tokiem kształcenia.

Lista sprzętu

KAMERY

Aparat SONY ALPHA A7 III (2 sztuki)

DŹWIĘK

Mikroporty RODE (1 zestaw, w zestawie 2 sztuki mikroportów)

Mikroporty Godox (1 zestaw, w zestawie 2 sztuki mikroportów)

Słuchawki Sennheiser (1 sztuka)

Audiorejestrator Zoom (1 sztuka)

Mikrofon Shotgun Boya (1 sztuka)

STATYWY

Statyw Sachtler (2 sztuki)

OŚWIETLENIE

Lampa Newell (1 sztuka)

Lampa Nanlite (1 zestaw, w zestawie 2 lampy)

INNY SPRZĘT

Gimbal Ronin-S2 (2 sztuki)

Karta pamięci SanDisc (4 sztuki)

wrzesień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Subskrypcja
Get new posts by email