Praktyki studenckie

Jednym z głównych założeń Centrum Filmowego jest organizacja praktyk studenckich.

Umożliwiamy realizację godzin poprzez organizację wydarzeń, działania promocyjne czy tworzenie contentu na nasze kanały YouTube-owe. Z nami nie będziecie się nudzić!

Nasz zespół dzieli się na dwie grupy: 

Promocja

Każdy kto przychodzi do CF UG, zanim stanie się widzem, musi dowiedzieć się z jakiegoś źródła o naszych wydarzeniach. Te źródła tworzą członkowie zespołu promocyjnego, którzy starają się różnymi drogami trafić do jak najszerszej grupy odbiorców. FacebookInstagram, TikTok, newsletter… dzięki tym formom medialnym jesteśmy w stałym kontakcie z naszą widownią, z każdym kto chce odwiedzać nasze Centrum.

Ważnym filarem grupy jest również fotografia eventowa i grafika, które ubarwiają posty zamieszczane przez nas w Internecie. 

Zespół filmowy

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak wielu osób potrzeba przy produkcji nawet krótkiego filmu, który zamierzamy wrzucić do sieci społecznościowych. Od pomysłu i scenariusza, przez zdjęcia, światło i dźwięk, aż po montaż, animację czy muzykę. Nad każdym projektem filmowym od początku do końca czuwają nasze praktykantki i praktykanci – członkowie zespołu filmowego. To oni z dbałością o szczegóły przygotowują merytoryczną stronę filmów, obsługują sprzęt i przeprowadzają okres postprodukcji. Efekty pracy naszego zespołu możecie zobaczyć na kanałach YouTube: Centrum Filmowe UG i Wajdostacja CFUG

marzec 2024
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Subskrypcja
Get new posts by email